Suuremate tellimuste korral uutele merekonteineritele võime pakkuda erilahendusi vastavalt teie soovidele (RAL kataloogi alusel vabalt valitud värvitoon, teie jooniste järgi logo konteinerile, erinevad võimalused merekonteineri põranda materjalile, jne.).

Oleme Eestisse tarninud alljärgnevates värvitoonides merekonteinereid:

 

Merekonteinerite kasutusotstarve ei ole ainult kui transpordivahend ja taara. Meie kliendid kasutavad merekonteinereid palju ka oma asjade hoiustamiseks ning ehitavad merekonteinereid ümber ka teisaldatavateks kohvikuteks ning baarideks.

Merekonteinerite valmistamiseks on kasutatud tugevat ja kvaliteetset Corten terast ning merekonteinerid on projekteeritud vastu pidama rasketele ilmastikutingimustele (soolane merevesi, pakane, jää, troopiline kuumus jne.). Tavaliselt on merekonteinerid mõeldud kestma ca 15 aastat intensiivseks kasutamiseks meretranspordil (st. igasuguste kaupadega ookeanil vastu pidama) peale mida kasutatud konteinerid maha müüakse. On saadaval müügiks ka vähekasutatud merekonteinereid aga neid on saadaval harvemini.

Tarnime palju merekonteinereid erinevat ümberehitusprojektide tarbeks. Meie poolt tarnitud merekonteinereid on kasutatud erinevate väiksemat hoonete jaoks. Näiteks: ladu, abihoone, varjualune, suveköök, külalistemaja, pop-up kohvik, pizza restoran, alajaam, generaatori jaam, ajutised eluhooned jne. Paljudel juhtudel on kliendid otsustanud osta uue merekonteineri kuna uus konteiner on puhas ja sobib paremini ümberehituseks. Merekonteineri kasutamise eelisteks on, et teda saab vajadusel kergesti ümberpaigutada, teie vara merekonteineris on kaitstud. Uuemad merekonteinerid on varustatud lukukarbiga mis teeb konteinerisse sissemurdmise oluliselt keerulisemaks.

Enne merekonteineri tarnimist ja paigaldamist on vaja ära teha ettevalmistavad tööd aluspinnaga. Konteiner peab saama paigaldatud tasasele aluspinnale ja konteineri nurgad tuleb paika loodida. Vastasel juhul kui merekonteiner saab paigaldatud selliselt, et nurgad pole loodis ei avane ja sulgu uksed korralikult. Aluspinnaselt oleks hea muld ära koorida ja asendada see kruusa ja liivaga.

Merekonteineritel on võimalik külgseinad või otsaseinad eemaldada ning asendada need uste, akende või liugustega. Merekonteinereid saab ka spetsiaalsete lukkudega omavahel ühendada (külgepidi, otsapidi või siis ka ülevalt). Merekonteinerid on ehitatud selliselt, et neid võib 8 tk. üksteise otsa asetada. 

Pakume igas hinnaklassis merekonteinereid. Meil on olemas nii odavad kasutatud merekonteinerid kui ka uued ja ideaalses seisukorras (mõlgivabad) merekonteinerid.

Võtke meiega ühendust ja pakume teile välja sobivaimad variandid kuidas ja milline merekonteiner võiks teile sobivaim olla.

 

Projektid mis on valminud meie poolt tarnitud merekonteineritest: